Burza práce 2019

Krajská hospodářská komora Střední Čechy a Okresní hospodářská komora Kladno si Vás dovolují pozvat na BURZU PRÁCE, která se koná ve čtvrtek 16. května 2019 od 10:00 do 16:00 hodin v Domě kultury Kladno (Sítná 3127, Kladno). Akce se koná ve spolupráci s Úřadem práce Kladno a za podpory Středočeského kraje.

Na akci nabídnou firmy z okresů Kladno, Mělník, Rakovník a Praha - východ pracovní nabídky v technických oborech,  sociálních službách,  chemickém průmyslu, logistice, autodopravě, administrativě, obchodu, zemědělství a dalších a také v oblasti státní služby.

Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským i vysokoškolským vzděláním, handicapované osoby, osoby po rodičovské dovolené. Akce je příležitostí i pro budoucí absolventy škol již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, případně získat praxi v zajímavé firmě.

Poradenství a další informace pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Kladno.

K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu.

Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, žáci vyšších ročníků základních škol i jejich rodiče, kteří se rozhodují o výběru vhodné střední školy, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.

Zájemci z řad zaměstnavatelů, kteří by chtěli na akci prezentovat svojí nabídku, jsou vítáni. Přihlášení firem a další informace: Vladislava Šizlingová e-mail sizlingova@komora.cz , tel. 702 020 489.

Pozvánka


Okresní hospodářská komora Kladno
nám. Sítná 3106
272 01 Kladno

email: info@ohkkladno.cz
tel.: +420 312 661 616