Burza práce v Kladně

Krajská hospodářská komora Střední Čechy a Okresní hospodářská komora v Kladně pořádaly dne 9. září 2020 v Domě kultury Kladno BURZU PRÁCE v Kladně.

Akce je tradičně pořádána na jaře, ale z důvodu vyhlášeného nouzového stavu bylo nutné přesunout termín na podzim. Účast firem byla slabší, zájem o práci v tuto dobu převyšoval nabídku. Chtěli jsme ale touto akcí umožnit zaměstnavatelům najít vhodné pracovníky a nezaměstnaným nabídnout práci v zajímavých firmách regionu. Jako každoročně byla akce pořádána ve spolupráci s  Úřadem práce Kladno, který pozval registrované nezaměstnané.

V letošním roce se na akci představilo celkem 12 firem a 1 učiliště. Firmy měly zájem o pracovníky především v technických oborech, do výroby, do logistiky a další.

Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, pro zájemce o změnu profese zajišťoval Úřad práce Kladno.

Zúčastnilo se více jak 350 osob. Firmy získaly několik potencionálních zájemců, které budou zvát na osobní pohovory. Akce proběhla za přísných bezpečnostních opatření.

Akce byla pořádána za podpory Středočeského kraje.

   


Okresní hospodářská komora Kladno
nám. Sítná 3106
272 01 Kladno

email: info@ohkkladno.cz
tel.: +420 312 661 616