Okresní hospodářská komora Kladno, nám. Sítná 3106, 272 01 Kladno, tel./fax: +420 312 661616

Menu OHK
 Členská základna
 Základní dokumenty
 Plánované akce
 Přihláška k členství
 Informační místo  pro podnikatele
 Dotaz na InMP  web
 Obchodní  příležitosti
 


Představenstvo
 Členové
 Info z jednání

Dozorčí rada
 Členové
 Info z jednání

Informace
 Ekonomika
 Legislativa
 HK ČR
 Výběrová řízení
 Ostatní

Vzkazy - Náměty
 Nová zpráva


Pozvánky na akce Slunce

Ve středu 15.11. od 10.00 do 17.00 hodin na Dobročinný bazar v prostorách centra i Kavárny Slunce v Unhošti, Pražská 910. Budou se zde prodávat věci dárkového charakteru za symbolické ceny. Věci k prodeji, označené jménem dárce a doporučenou cenou od 1. 11. ve všední dny od 8 do 15 hod. ve škole Slunce v Unhošti. Výtěžek bazaru bude použit na nákup interaktivních pomůcek do školy Slunce a Centra služeb Slunce všem. Bazar je součástí tradičního Pečení pro dobrou věc - v nabídce koláče, škvarkové placky a další dobroty ze cvičné pekárny Slunce.

V úterý 21. 11. od 17.00 hodin na Křest kalendářů v Divadle Bez zábradlí, v Praze. Zazpívají Zuzana Žáková, Nikol Kouklová, Vladimír Albrecht, moderuje Hana Heřmánková.

V pondělí 27.11. od 16.00 hodin na Benefiční koncert a vernisáž prodejní výstavy v Kostele sv. Mikuláše v Praze. Pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské.
Účinkují: Lucie Silkenová, Radka Fišarová, Helena Krausová, Irena a Vojtěch Havlovi, Pavel Černý, Vladimír Albrecht, František Konvalinka. Moderuje: Táňa Fischerová
Koncert pořádají Nadační fond Slunce pro všechny a Soukromá MŠ, ZŠ a SŠ Slunce, o.p.s. Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude použit na podporu školy Slunce. Prodejní výstava potrvá do 2. 1. 2018.

V úterý 28. 11. na společenský večer pro Slunce. Od 18.00 hodin se koná koncert a od 19.00 hodin aukce v Kavárně Obecního domu v Praze.
Program: • Na malém koncertu vystoupí Helena Krausová, Zuzana Žáková, Petr Macháček a Jan Kříž. Moderovat bude Eva Čejková Vašková. • Charitativní aukce v režii Jany Blahoutové, Martiny Záveské a Jiřího Tichého. • Společenské setkání s rautem, který uspořádá Vyšehrad 2000. Dražené věci si můžete prohlédnout od 17 hodin na galerii kavárny Obecního domu. Během celého večera si můžete zakoupit adventní věnce a další drobnosti dárkového charakteru od lidí se speciálními potřebami. Výtěžek večera věnuje nadační fond na provoz zařízení Slunce. Společenský večer pořádají Nadační fond Slunce pro všechny a Vyšehrad 2000, a. s.

V pátek 1.12. od 17.00 hodin na Rozsvícení Vánočního stromu v Domově dobré vůle v Unhošti Nouzově
Program: vystoupení hudební skupiny Sirény pod vedením Kateřiny Husové, dětský pěvecký sbor z Kladna, ohňostroj, prodej adventních věnců, vánočních svícnů a dekorací, prodej zákusků, pečiva ze cvičné pekárny Kavárny Slunce a klobás z řeznictví Vrábík. Výtěžek bude využit na zakoupení interaktivních pomůcek pro klienty domova.

Ve středu 6.12. od 19 hodin na vánoční koncert Dáši Zázvůrkové, v kinosále Města Unhošť Pražská ul. Za doprovodu Zdeňka Zázvůrka. Hosté: Vladimír Albrecht z Centra služeb Slunce všem a Karin Suková z Dětského domova v Unhošti. Za minimální příspěvek 200 Kč v rámci veřejné sbírky získáte vstup na koncert a dárek – stolní kalendář Slunce 2018. Předprodej v Kavárně Slunce nebo na místě. Výtěžek ze vstupného, z občerstvení a zakoupených dárkových předmětů během přestávky bude věnován Centru služeb Slunce všem a Dětskému domovu v Unhošti. Akci pořádá Nadační fond Slunce pro všechny s podporou Města Unhošť.

V pátek 15. 12. od 14 do 18.00 hodin na Trhy u Heřmánků, v Divadle Bez zábradlí v Praze.

Nejnovější články
  Aliance za férové odměňování
  Zápis z jednání představenstva
  Školení,zkoušky vyhl.50/78 Sb.
  PLES Hospodářské komory
  Pozvánky na akce Slunce
  Zápis z jednání představenstva
  Zápis z jednání představenstva
  Zápis z jednání představenstva
  Školení,zkoušky vyhl. 50/78 Sb